ÜYE OLMA MÜRACAAT FORMU
0507 306 98 10 >> Üyelik Bilgi Formu
ZEITGARD
Hiç bozulmayan bir gençliğe ve güzelliğe sahip olmak çoğu insanın uzun zamandır kurduğu bir hayaldir.
YENİ ÜYELİK SETLERİ
LR, yeni üye olurken size büyük fiyat avantajlı yalnızca başlangıçta kullanabileceğiniz SET fırsatı sunuyor. Ayrıca EKİM AYI İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNDEN oluşabilecek müthiş indirimli ÖRNEK paketlerle kargo ücreti ödemeden LR ürünlerine sahip olabilirsiniz.
KAZANÇ SİSTEMİ VE ÜYELİK
>> Bizimle İrtibata Geçiniz..
Üyelik Bilgi Formu
MICROSILVER
L-Recapin Saç Bakımı
Takvim

Anasayfa

Cildinizi, Hindistan Cevizi özü ile yoğun bir şekilde nemlendiren Aloe Vera Nemlendirici Yüz & Vücut Spreyi, yaz aylarında saçlarınızı kumsalda sıcakta en güzel şekilde koruyacak ve şekillendirecek Aloe Vera Deniz Tuzu Etkili Saç Şekillendirici Sprey, Paris'in romantik havasını size taşıyacak LR Classics Deluxe Paris kadın ve erkek parfümü ve cildinize ihtiyacı olan bahar bakımını sağlayacak limitli sayıdaki LR Aloe Vera Yüz Temizleme Seti ile bu yaz çok farklı geçecek!
LR, Sağlık ve Güzellik konseptli kaliteli ürünler ile rakipsiz prim sistemine sahiptir. Prime ilave olarak lüks araba (Mercedes, Porsche) kalifikasyonları ile yurt dışı seyahati ve ek para ve ödül bonusları ile yine yurt içi ve yurt dışı eğitimler mevcuttur. Yani LR’da kazancın üst sınırı yoktur. Prim Sisteminin esası:
Çoğu iyileştirici özelliğini bilmediğimiz bu bitki nedir, vücut sağlığına nasıl faydaları vardır?
Zamanı durduran güzellik için bütünsel bir çözüm
Hepimiz daha sağlıklı olmak ve uzun yaşamak için vitamin ve minareler ihtiyaç duyarız. Vitamin ihtiyacı; yaş ve cinsiyete göre değişir, ayrıca hastalıklarla ilişkili olarak ta vücut için gerekli ek vitaminler almak gerekebilir. Ancak vücut ihtiyacı olan vitaminleri üretemez, günlük olarak içinde yeterli vitamin barındıran besinler daha doğrusu ihtiyaç duyulan miktar kadar vitamin alınmalı. Ve düzenli olarak kullanmak gerekir. En çok sorulan hususlardan biri de; “ LR’da hangi üründeler de hangi vitaminler bulunmaktadır.”
LR’ın en çok satan ve en sevilen ürünü Aloe Vera Box Set‘in pek çok kullanım alanı var. Setin içinde ; - Aloe Vera Acil Durum Spreyi, - Aloe Vera Konsantre Jel, - Aloe Vera Propolis Krem çıkıyor ve bu ürünler pek çok cilt rahatsızlığında tedaviyi destek amaçlı olarak kullanılabiliyor:
LR ALOE VIA Besleyici-Onarıcı Saç Bakımı kuru ve yıpranmış saçın ihtiyaçlarına göre özel olarak mükemmel şekilde üretilmiş bütünsel bir saç bakım sistemidir. Fön işlemi, boyama veya düzleştirme – kadınların güzel görünmek için yaptığı neredeyse her şey saçı oldukça yorar ve kuruluk, mat görünüm ve saç kırılmalarına yol açar. Nemlendirici Aloe Vera ile, saçı besleyen, güçlendiren, onaran ve kırılmalardan koruyan Nutri-Oil- Repair-Complex’in benzersiz kombinasyonudur.
 2 
LR 2021 KATALOĞU

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
Hava Durumu
Saat