ÜYE OLMA MÜRACAAT FORMU
0507 306 98 10 >> Üyelik Bilgi Formu
ZEITGARD
Hiç bozulmayan bir gençliğe ve güzelliğe sahip olmak çoğu insanın uzun zamandır kurduğu bir hayaldir.
YENİ ÜYELİK SETLERİ
LR, yeni üye olurken size büyük fiyat avantajlı yalnızca başlangıçta kullanabileceğiniz SET fırsatı sunuyor. Ayrıca EKİM AYI İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNDEN oluşabilecek müthiş indirimli ÖRNEK paketlerle kargo ücreti ödemeden LR ürünlerine sahip olabilirsiniz.
KAZANÇ SİSTEMİ VE ÜYELİK
>> Bizimle İrtibata Geçiniz..
Üyelik Bilgi Formu
MICROSILVER
L-Recapin Saç Bakımı
Takvim

Anasayfa

ŞUBAT AYINA ÖZEL İNDİRİMLİ OLAN SEÇİLİ ÜRÜNLERDE KAMPANYA... 28 ŞUBAT tarihine kadar geçerlidir. Bu katologtaki fiyatlar % 40 ÜYE ALIŞ FİYATINA İLAVE İNDİRİM FİYATLARIDIR. BU ÜRÜNLER STOKLARLA SINIRLIDIR. İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN FOTOGRAFIN ÜSTÜNE DOKUNUN.
Yepyeni PURE TENDERNESS by Guido Maria Kretschmer parfümleri sizi tutkuyla dolu duygusal bir dünyaya çekerken yaratıcı ve baştan çıkarıcı olmanıza ilham verecek. Yeni ve limitli: Aloe Vera Cherry Bloom Bakım Seti ile harika hissedeceksiniz!
3 AL 2 ÖDE... KAMPANYA ŞUBAT AYINDA GEÇERLİ VE STOKLARLA SINIRLIDIR. BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ GÜÇLENDİREREK KIŞIN SOĞUK GÜNLERİNDE VÜCUDUNUZU DAHA FAZLA KORUYUN.
16 - 24 Ocak tarihleri arasında lansmana özel %25 indirim. Özel geliştirilmiş mikro besinleri içeren MASTER DRİNK RED; E vitamini hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına katkı sağlar. Tiamin sinir sisteminin normal fonksiyonuna, normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur . B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına, normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Demir içeriği normal bilişsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur.
SÜPER FIRSAT İLAVE % 15 İNDİRİMDE... Yepyeni LR LIFETAKT Daily Vitamin Drink Red Fruit ürün ailemize katıldı. Koruyucu maddeler ve boya içermeyen Vita Daily Vitamin Drink; doğal meyve ve sebze konsantrelerinin kapsamlı yoğun birleşimi • Vitamin D, E , B6, B12, Tiamin, Riboflamin, Niacin (NE), Folik asit, Pantotenik asit, Biotin dahil olmak üzere 10 farklı vitamin desteği sağlar. Hemen göz atın ve salgın sürecinde ihtiyacınız olan bol vitaminli ürünü kaçırmayın!
3 AL 2 ÖDE... KAMPANYA OCAK AYINDA GEÇERLİ VE STOKLARLA SINIRLIDIR. Günlük ihtiyacınız olan beslenme desteğini sağlamak ve içeriğindeki C Vitamini ile sağlıklı bir enerji metabolizmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunmakla birlikte, sağlıklı ve doğal ısırgan otu ile zenginleştirilen Aloe Vera Jel İçecek Sivera günlük yaşamda canlılık sağlar.
Kendinize önem vermenin zamanı geldi. Kış mevsiminde bağışıklığımızı güçlendirmek çok önemlidir. Yılbaşına özel Aloe Vera Jel İçecekler 2’li Setlerde Aloe Vera Konsantre Hediye! Fırsatı kaçırmayın kendiniz ve cildiniz için iyi şeyler yapın.
Karolina Kurkova EdP parfümleri yerine YENİ DAHA ETKİLİ VE DAHA KALICI "Shine by Day EdP" ile "Shine by Night EdP" parfümler sizlerin beğeninize sunuldu. Katolog fiyatı 115,90 TL. Ancak 3 - 20 OCAK tarihleri arasında 165,60 TL. Yani % 40 üye indirimine ilave olarak tanıtım maksadıyla 3 AL 2 ÖDE.. Kısa süre için 348 TL yerine 165,60 TL... Bu fırsat kaçmamalı. Hemen arayınız....
Müşteri olarak Alman kalite standardına uygun mükemmel ürünler almaya karar verdiniz. Yada Satış Ortağımız olmak istediniz, Ayrıcalıklarla dolu dünyamıza hoşgeldiniz.
Sağlıkla parlayan bir cilt için yepyeni bir detoks maskesi: LR ALOE VIA Aloe Vera Köpüren Maske! Yeni Aloe Vera Köpüren Maske’miz alışılmışın dışında bir maske! Sizi etkisiyle hayran bırakacak: Uyguladıktan sonra cildinize oluşmaya başlayan köpük sesine kulak verin!
 1 
LR 2020 KATALOĞU

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.18747.2162
Euro8.77508.8101
Hava Durumu
Saat